روش های تامین پول برای خرید خانه

اهداف و انتظارات ما در این درس

پیش نیاز مطالعه این درس:

هدف گذاری برای خانه دار شدن

انتظار ما از شما بعد از مطالعه این درس:

بعد از مطالعه این درس، انتظار می رود که:

1- مفهوم دارایی و بدهی را کاملا درک کنید.

2- پس انداز و برنامه ریزی برای آن را جدی بگیرید.

3- مفهوم دارایی و بدهی در زندگی خود را بررسی کنید.

در درس هدف گذاری برای خانه دار شدن، اهداف خود را برای خانه دار شدن تعیین کردیم. حال باید روش های تامین پول برای خرید خانه را انتخاب کنیم.

انتخاب راه هایی که فرصت ها و امکانات بهتری را برای ما فراهم کند.

بازی مار و پله!

احتمالا شما نیز بازی محبوب و مهیج مار و پله را تجربه کرده اید. بازی مار و پله شامل یک تاس، چند مهره و یک صفحه است که روی آن بازی را انجام می دهیم. هر فرد مسیری را در این صفحه طی می کند و همین طور به جلو می رود. در طول مسیر اگر به نردبان برسیم بالا رفته و اگر به سر یا نیش مار برخورد کنیم پایین می آییم.

 

در خانه دار شدن راه های بسیاری وجود دارد. باید با توجه به اهدافمان و وضعیتی که داریم راه درست را انتخاب کنیم تا به فرصت های بهتری برسیم و تا می توانیم از اشتباه کردن پرهیز کنیم. البته اگر به مسئله ای هم برخورد کردیم می‌توان به دید تجربه به آن نگریست تا انتخاب های بهتری را بعدا انجام دهیم.

 

 

چگونه پول خانه را تامین کنیم؟

منظور ما از این عنوان، فراهم کردن تمام پول مورد نیاز برای خرید خانه نیست. بلکه منظور ما تامین حداقل پول مورد نیاز می باشد. اگر هم پس اندازی داریم، این پس انداز می تواند برای خرید خانه کمک کننده باشد.

شما مخاطب عزیزی که در حال آموزش دیدن هستید ممکن است هر شغلی داشته باشید. مثلا شاید شما کارمند باشید و یا شغل آزاد داشته باشید. یا حتی دانشجوی با اشتیاقی باشید که به فکر آینده خود است. در هر سنی که باشید، هر شغلی که داشته باشید و در هر سطح مالی که باشید می توانید از این آموزش ها استفاده کنید و نتایج موفقیت آمیزی به دست آورید. منتها در صورت انجام دادن و عمل کردن!

برای درک افزایش درآمد ابتدا مفهوم دارایی و بدهی را در ادامه می فهمیم.

محدودیت در دسترسی کامل به این درس

دوست گرامی

ما حدس می زنیم مطالعه این درس، در زندگی و کسب و کار شما، تاثیر بسیاری داشته باشد.
این درس برای کاربران ویژه وب سایت میدان آزادی درنظر گرفته شده است. برای بهره مندی کامل از مطالب این درس و دیگر مطالب وب سایت میدان آزادی لازم است به عنوان کاربر ویژه ثبت نام کنید. با انجام این کار، شما به خانواده بزرگ میدان آزادی می پیوندید و از صدها مطلب تخصصی آن استفاده می کنید.

به منظور عضویت در وبسایت میدان آزادی بر روی گزینه زیر کلیک کنید.

ثبت نام

در صورتی که با وارد حساب کاربری خود شده اید جهت ارتقا عضویت خود به کاربر ویژه بر روی گزینه زیر کلیک کنید تا بتوانید سریعا عضویت خودتان را ارتقا دهید.

عضویت ویژه

دیدگاه شما چیست؟