پنل های پیامک تبلیغاتی

اهداف و انتظارات ما در این درس

انتظار ما از شما بعد از مطالعه این درس:

پس از مطالعه این درس، انتظار می رود که:

  • شما اهمیت سیستم سازی، درآمد غیر فعال و زیرمجموعه گیری در کسب کار را فرا بگیرید.
  • به این باور برسید که بدون سرمایه می توانید کارهای زیادی بکنید که پول های زیادی ببدست آورید
  • بتوانید با استفاده از فروش پنل تبلیغاتی ماهیانه چندین میلیون تومان درآمد فعال و با زیرمجموعه گیری، درآمد غیرفعال داشته باشید.

یک شغل با تمام فاکتورهای لازم

وقتی که در نمایشگاه بین المللی بازاریابی و تبلیغات سال 92 تهران مشغول بازدید بودم، یک کار نظرم را بسیار به خودش جلب کرد و دلیل جلب نظرم این بود که آن کار، تمام فاکتورهای یک شغل ایده آل را داشت. فاکتورهایی نظیر ایجاد درآمد غیرفعال (درآمدی که نیاز به کار کردن نداشته باشد)، زیرمجموعه گیری و استفاده از اهرم تصاعد، قانونی و امتحانش را پس داده، نیاز به سرمایه اولیه بسیار کم و همچنین آزادی عمل در کار و درآمدهای ناشی از آن!

در آن نمایشگاه بود که این کار به صورت جدی، توسط یکی از غرفه داران به من پیشنهاد شد و من با توجه به زمینه قبلی که داشتم، آن را قبول کردم. نام این فعالیت، شیوه کسب درآمد با فروش پنل­ و پیامک­ های تبلیغاتی است که اگر بتوانید یک یا چند سال به خوبی در آن فعالیت کنید، می­ توانید برای همیشه درآمد غیر فعال خوبی داشته باشید. در حال حاضر با این­که دیگر فعالیتی ندارم، اما بخشی از درآمد غیرفعالم هنوز از همان فعالیت­ هایی است که در آن بازه کوتاه به همراه یکی از دوستانم که پشتیبان دستگاه­های کارت­خوان بود، در حوزه فروش پنل پیامکی انجام دادیم.

کسب درآمد با فروش پنل­های پیامکی

محدودیت در دسترسی کامل به این درس

دوست گرامی

ما حدس می زنیم مطالعه این درس، در زندگی و کسب و کار شما، تاثیر بسیاری داشته باشد.
این درس برای کاربران ویژه وب سایت میدان آزادی درنظر گرفته شده است. برای بهره مندی کامل از مطالب این درس و دیگر مطالب وب سایت میدان آزادی لازم است به عنوان کاربر ویژه ثبت نام کنید. با انجام این کار، شما به خانواده بزرگ میدان آزادی می پیوندید و از صدها مطلب تخصصی آن استفاده می کنید.

به منظور عضویت در وبسایت میدان آزادی بر روی گزینه زیر کلیک کنید.

ثبت نام

در صورتی که با وارد حساب کاربری خود شده اید جهت ارتقا عضویت خود به کاربر ویژه بر روی گزینه زیر کلیک کنید تا بتوانید سریعا عضویت خودتان را ارتقا دهید.

عضویت ویژه

ترتیب پیشنهادی ما برای کسب درآمد

دیدگاه شما چیست؟