یک شبکه اجتماعی قدرتمند بسازید و با تبلیغات، پول درآورید…

اهداف و انتظارات ما در این درس

انتظار ما از شما بعد از مطالعه این درس:

پس از مطالعه این درس، انتظار می رود که:

  • با روش تبلیغات در شبکه های اجتماعی تلگرام آشنا شوید.
  • با انجام تبلیغات در شبکه های اجتماعی کسب درآد کنید.

آسان ترین یا سخت ترین روش!

شاید آسان­ ترین یا سخت ترین روش کسب درآمد از شبکه ­های اجتماعی، کسب درآمد از تبلیغات است. در این شیوه کسب درآمد، شما یک شبکه اجتماعی قدرتمند می ­سازید و با تبلیغ محصولات یا پیج­/کانال ­های دیگران، کسب درآمد می­ کنید. این شیوه کسب درآمد از آن جهت آسان است که پس از ساخت یک شبکه یا کانال چند هزار نفری، سفارش تبلیغ ­های زیادی به سمت­تان می ­آید و از آن جهت سخت است که ساخت یک پیج چند هزار نفری، تقریباً زمان زیادی می­ برد.

اگر یک شبکه اجتماعی بزرگ داشته باشید، گرفتن تبلیغ و نشان دادن آن کار سختی نیست، زیرا به محضی که تعداد اعضای کانال شما زیاد شود، این سفارشات به سراغ شما خواهند آمد. به عنوان مثال، می­ گویند اگر پست ما را به مدت یک ساعت روی کانال خودتان بگذارید، چه مبلغی باید بپردازیم و شما در ازای مبلغی که اعلام می­ کنید، پست فرد تبلیغ دهنده را روی کانال­تان قرار می­ دهید.

 

 

تلگرام و گسترده های تبلیغاتی

محدودیت در دسترسی کامل به این درس

دوست گرامی

ما حدس می زنیم مطالعه این درس، در زندگی و کسب و کار شما، تاثیر بسیاری داشته باشد.
این درس برای کاربران ویژه وب سایت میدان آزادی درنظر گرفته شده است. برای بهره مندی کامل از مطالب این درس و دیگر مطالب وب سایت میدان آزادی لازم است به عنوان کاربر ویژه ثبت نام کنید. با انجام این کار، شما به خانواده بزرگ میدان آزادی می پیوندید و از صدها مطلب تخصصی آن استفاده می کنید.

به منظور عضویت در وبسایت میدان آزادی بر روی گزینه زیر کلیک کنید.

ثبت نام

در صورتی که با وارد حساب کاربری خود شده اید جهت ارتقا عضویت خود به کاربر ویژه بر روی گزینه زیر کلیک کنید تا بتوانید سریعا عضویت خودتان را ارتقا دهید.

عضویت ویژه

ترتیب پیشنهادی ما برای کسب درآمد

یک دیدگاه برای ” یک شبکه اجتماعی قدرتمند بسازید و با تبلیغات، پول درآورید… “

دسترسی به دیدگاه های این درس برای شما محدود شده است.