«کانون‌ تبلیغاتی» راه بیاندازید

اهداف و انتظارات ما در این درس

انتظار ما از شما بعد از مطالعه این درس:

پس از مطالعه این درس، انتظار می رود که:

  • به این باور برسید که بدون سرمایه و یا با سرمایه ای اندک می توانید کارهای زیادی بکنید و پول های زیادی به دست آورید.
  • در صورت امکان، یک مغازه یا دفتر اجاره کنید و کانون تبلیغاتی خود را راه بیندازید.

فرصتی برای حرفه ای شدن

امروزه تقریباً هیچ کاسبی را نمی‌توان یافت که به اهمیت تبلیغات پی نبرده باشد و آن را یکی از ملزومات پیشرفت و یا حتی بقای کار خود نداند. به همان نسبت که اهمیت تبلیغات هر روز بالاتر می رود، صنعت تبلیغات نیز رشد کرده و شاخ و برگ‌های بسیاری به خود گرفته است. در همین راستا شرکت‌ها، کانون‌ها و مغازه‌های مختلفی به وجود آمد که در این زمینه مشغول فعالیت شدند. اما موضوع بسیار مهم تفاوت درآمدها در این حوزه، وجود موضوعی به نام خلاقیت است. هر فردی که خلاقیت بیشتری چه در جذب مشتری و چه در کار خود داشته باشد موفق‌تر و درآمد بالاتری خواهد داشت. به عبارتی میزان سرمایه اولیه و داشتن مغازه بزرگ و هر چیز دیگری مانند اینها، تنها زمانی مهم است که خلاقیت وجود داشته باشد.

 

محدودیت در دسترسی کامل به این درس

دوست گرامی

ما حدس می زنیم مطالعه این درس، در زندگی و کسب و کار شما، تاثیر بسیاری داشته باشد.
این درس برای کاربران ویژه وب سایت میدان آزادی درنظر گرفته شده است. برای بهره مندی کامل از مطالب این درس و دیگر مطالب وب سایت میدان آزادی لازم است به عنوان کاربر ویژه ثبت نام کنید. با انجام این کار، شما به خانواده بزرگ میدان آزادی می پیوندید و از صدها مطلب تخصصی آن استفاده می کنید.

به منظور عضویت در وبسایت میدان آزادی بر روی گزینه زیر کلیک کنید.

ثبت نام

در صورتی که با وارد حساب کاربری خود شده اید جهت ارتقا عضویت خود به کاربر ویژه بر روی گزینه زیر کلیک کنید تا بتوانید سریعا عضویت خودتان را ارتقا دهید.

عضویت ویژه

ترتیب پیشنهادی ما برای کسب درآمد

دیدگاه شما چیست؟