مشاوره دهید و پول بگیرید

اهداف و انتظارات ما در این درس

انتظار ما از شما بعد از مطالعه این درس:

پس از مطالعه این درس، انتظار می رود که:

  • به این باور برسید که بدون سرمایه و یا با سرمایه ای اندک می توانید کارهای زیادی بکنید و پول های زیادی به دست آورید.
  • یک حوزه برای مشاوره انتخاب کنید و اطلاعات خود را در آن حوزه بالا ببرید.
  • از سرویس های پیشنهاد شده، کسب و کار خود را آغاز کرده و کسب درآمد کنید.

مشاوره یک صنعت است!

امروزه صنعت مشاوره به یکی از پولسازترین شغل­ های دنیا تبدیل شده است که هر فردی می­ تواند در آن فعالیت نماید. در واقع، شما برای مشاوره دادن، نیاز به مدرک خاصی ندارید و همین­ که بتوانید افراد را مجاب به دادن هزینه جهت گرفتن مشاوره نمایید کافی است. اولین بار وقتی قدرت کسب درآمد از مشاوره را متوجه شدم، که در یکی از کانال­ های تلگرامی که به نوعی رقیبم بود، از مشاوره دادن کسب درآمد می کرد. شیوه درآمد این فرد را در آینده کاملا توضیح خواهم داد.

کسب درآمد از طریق مشاوره یعنی راهنمایی­ کردن در ازای گرفتن پول. اگر شما فکر می‌کنید که می‌توانید در زمینه‌ بخصوصی، افراد مختلف را راهنمایی کنید و مردم حاضر باشند برای آن اطلاعات پول پرداخت کنند، به کسب درآمد از طریق مشاوره فکر کنید.

در این شیوه از کسب درآمد، حتماً نیازی نیست اطلاعات یا مهارت خاصی داشته باشید، بلکه می‌توانید اطلاعات مفید و با ارزشی را گردآوری کرده و از این طریق به دیگران مشاوره بدهید. مثلاً فردی با گردآوری اطلاعات املاک در سطح شهر، اقدام به دادن مشاوره تلفنی به متقاضیان می‌کند. البته واضح است که هر چه اطلاعات، تجربه و تخصص  بیشتری داشته باشید، در این کار موفق تر خواهید بود.

چگونه خود را معرفی کنید؟

محدودیت در دسترسی کامل به این درس

دوست گرامی

ما حدس می زنیم مطالعه این درس، در زندگی و کسب و کار شما، تاثیر بسیاری داشته باشد.
این درس برای کاربران ویژه وب سایت میدان آزادی درنظر گرفته شده است. برای بهره مندی کامل از مطالب این درس و دیگر مطالب وب سایت میدان آزادی لازم است به عنوان کاربر ویژه ثبت نام کنید. با انجام این کار، شما به خانواده بزرگ میدان آزادی می پیوندید و از صدها مطلب تخصصی آن استفاده می کنید.

به منظور عضویت در وبسایت میدان آزادی بر روی گزینه زیر کلیک کنید.

ثبت نام

در صورتی که با وارد حساب کاربری خود شده اید جهت ارتقا عضویت خود به کاربر ویژه بر روی گزینه زیر کلیک کنید تا بتوانید سریعا عضویت خودتان را ارتقا دهید.

عضویت ویژه

ترتیب پیشنهادی ما برای کسب درآمد

دیدگاه شما چیست؟