سیستم «همکاری در فروش» ایجاد کنید

اهداف و انتظارات ما در این درس

انتظار ما از شما بعد از مطالعه این درس:

پس از مطالعه این درس، انتظار می رود که:

  • با روش های کسب درآمد از طریق همکاری در فروش آشنا شوید.
  • در سیستم همکاری در فروش یک فروشگاه اینترتی شرکت کنید.
  • سیستم همکاری در فروش محصول خود را راه اندازی کنید.
  • درآمد فعال و غیرفعال فوق العاده ای کسب کنید.

«همکاری در فروش» چیست؟

سیستم‌های همکاری در فروش اینترنتی همانند شغل بازاریابی است که می‌توان آن را در منزل و تنها با داشتن یک کامپیوتر متصل به اینترنت، انجام داد. در این روش از کسب درآمد، شما با عضویت رایگان در یکی از وب سایت‌ها و یا فروشگاه‌های اینترنتی که امکان همکاری در فروش را ایجاد کرده اند، از میان محصولات موجود در آن فروشگاه، مواردی را که علاقمند به بازاریابی اینترنتی هستید، انتخاب کرده و به فروش می­ رسانید. به این ترتیب با هر فروشی که به انجام می‌رسانید، هم مدیر سیستم و هم شما سود خواهید کرد. البته ذکر این نکته مهم است که این سیستم برای فروش محصول خودتان نیز قابل اجرا است تا هم خودتان فروشتان بالا برود و هم دیگران به درآمد برسند.

از مهم ترین دلایل موفقیت من در فروش بسیار بالای اولین محصول دیجیتالم با عنوان دوره آموزش کسب درآمد از تلگرام بهره گیری از این سیستم و ایجاد قابلیت همکاری در فروش این محصول برای دیگران بود. افراد مختلف، مخصوصا مدیران کانال های تلگرامی زمانی که می­ دیدند می­ توانند با فروش محصول من به درآمد برسند، اقدام به معرفی محصولم در کانال های تلگرامی خود می کردند و با این شیوه صدها کانال در زمانی کوتاه اقدام به معرفی و فروش این دوره نمودند. در یک بازی کاملا برد-برد، میزان فروش به طور فوق العاده بالا رفت و همه از آنها منتفع شدند.

 

در حال حاضر فروشگاه های اینترنتی بسیاری در وب وجود دارند که در کنار فروش محصولاتشان، قابلیت همکاری در فروش هم ایجاد نموده ­اند. و روش کسب درآمد از آن­ها به این صورت است که شما به وب سایت ها آن ها مراجعه نموده و با چند کلیک، یک فروشگاه اینترنتی حرفه ای تحویل گرفته و با فروش محصولات موجود در آن­ها، درآمد کسب می­ کنید.

 

چگونه سهم خود را دریافت می کنید؟

محدودیت در دسترسی کامل به این درس

دوست گرامی

ما حدس می زنیم مطالعه این درس، در زندگی و کسب و کار شما، تاثیر بسیاری داشته باشد.
این درس برای کاربران ویژه وب سایت میدان آزادی درنظر گرفته شده است. برای بهره مندی کامل از مطالب این درس و دیگر مطالب وب سایت میدان آزادی لازم است به عنوان کاربر ویژه ثبت نام کنید. با انجام این کار، شما به خانواده بزرگ میدان آزادی می پیوندید و از صدها مطلب تخصصی آن استفاده می کنید.

به منظور عضویت در وبسایت میدان آزادی بر روی گزینه زیر کلیک کنید.

ثبت نام

در صورتی که با وارد حساب کاربری خود شده اید جهت ارتقا عضویت خود به کاربر ویژه بر روی گزینه زیر کلیک کنید تا بتوانید سریعا عضویت خودتان را ارتقا دهید.

عضویت ویژه

ترتیب پیشنهادی ما برای کسب درآمد

دیدگاه شما چیست؟