در منزل، «تولید کننده» شوید!

اهداف و انتظارات ما در این درس

انتظار ما از شما بعد از مطالعه این درس:

پس از مطالعه این درس، انتظار می رود که:

  • به این آگاهی برسید که روش های زیادی برای راه اندازی یک کسب و کار خانگی وجود دارد.
  • با روش های معرفی شده کاملا آشنا شوید.
  • با توجه به شرایط و علاقه خود، یک کسب و کار خانگی پولساز ایجاد کنید.

آیا می ­دانستید برای آن­که تولید کننده شوید، نیاز نیست حتماً صاحب سرمایه‌ زیاد یا کارخانه‌ای بزرگ باشید و با هر میزان سرمایه ­ای این قابلیت را دارید که در سطح یک تولید کننده فعالیت نمایید. فقط کافی است بدانید چه محصولاتی را می‌توانید متناسب با میزان سرمایه‌ خود ایجاد کنید تا بالاترین حاشیه سود را داشته باشد.

در این قسمت تنها می­ خواهم چند نمونه را مثال بزنم که تولیدکننده بودن، کار بسیار سختی نیست و به آسانی افراد می ­توانند وارد این حرفه­ ها شوند.

نمونه اول: تولید «اسکاچ»

اسکاچ، سیم ظرفشویی، ابر اسکاچ، سیم اسکاچ، ابر ماشین شور، تفلون شور و انواع لیف حمام نمونه‌ای از محصولاتی هستند که هر شخصی با یک دستگاه ساده که در اینترنت معرفی و به فروش می­ رسد، می ­تواند تولید و به راحتی بفروشد. نام دستگاه تولید کننده این محصولات، دستگاه تولید اسکاچ است.

 

محدودیت در دسترسی کامل به این درس

دوست گرامی

ما حدس می زنیم مطالعه این درس، در زندگی و کسب و کار شما، تاثیر بسیاری داشته باشد.
این درس برای کاربران ویژه وب سایت میدان آزادی درنظر گرفته شده است. برای بهره مندی کامل از مطالب این درس و دیگر مطالب وب سایت میدان آزادی لازم است به عنوان کاربر ویژه ثبت نام کنید. با انجام این کار، شما به خانواده بزرگ میدان آزادی می پیوندید و از صدها مطلب تخصصی آن استفاده می کنید.

به منظور عضویت در وبسایت میدان آزادی بر روی گزینه زیر کلیک کنید.

ثبت نام

در صورتی که با وارد حساب کاربری خود شده اید جهت ارتقا عضویت خود به کاربر ویژه بر روی گزینه زیر کلیک کنید تا بتوانید سریعا عضویت خودتان را ارتقا دهید.

عضویت ویژه

ترتیب پیشنهادی ما برای کسب درآمد

یک دیدگاه برای ” در منزل، «تولید کننده» شوید! “

دسترسی به دیدگاه های این درس برای شما محدود شده است.