باورهای سازنده برای خانه دار شدن

اهداف و انتظارات ما در این درس

پیش نیاز مطالعه این درس:

«خانه دار شدن» چرا مهم است؟

کسب و کار یا خرید خانه؟

انتظار ما از شما بعد از مطالعه این درس:

با مفاهیم باور آشنا شوید.

باورهای مخربی را که مانع از موفقیت شما مخصوصا در خانه دار شدن می شود پیدا کنید.

باورهای سازنده را جایگزین باور های مخرب کنید.

فشار ذهنی هنگام مطالعه
نیاز به مشارکت شما
کسب و کار
زندگی

باور چیست؟

چه باورهایی را باید تغییر داد؟

باور مهم ترین موضوعی است که در تمام قسمت های زندگی ما تاثیرگزار است. در کسب وکار،‌ خانه دار شدن،‌ ثروتمند شدن و حتی ارتباطات اجتماعی و عاطفی ما. به عبارتی دیگر، باور، افکار و خودگویی هایی است که طی زمان زیاد آن را با خود مرور و تکرار کرده ایم و جزیی از زندگی ما شده است.

برای مثال، آیا پول درآوردن سخت است؟

به این سوال عده ای می گویند بله،‌ افرادی می گویند خیر و دسته ای از افراد نیز نظری ندارند. همه این دسته ها درست می گویند زیرا باور های آنها همین است.

راستی نظر شما نسبت به سوال بالا چیست؟

 

 

باور انسان مانند «پی ساختمان» است!

یکی از اشتباهات موجود در موضوع خانه دار شدن موضوع باورها است. باید باور های سازنده را در خود ایجاد کنیم و باور های مخرب را حذف کنیم. در نگاه اول تغییر باور می تواند سخت باشد. بسیاری از ما سال ها با این باورها زندگی کرده ایم و تغییر دادن آن بدون پشتکار کمی سخت است. ولی اگر جدی و پر تلاش باشید حتما به موفقیت در این زمینه می رسید. برای درک بهتر باور به مثال زیر توجه کنید.

 

محدودیت در دسترسی کامل به این درس

دوست گرامی

ما حدس می زنیم مطالعه این درس، در زندگی و کسب و کار شما، تاثیر بسیاری داشته باشد.
این درس برای کاربران ویژه وب سایت میدان آزادی درنظر گرفته شده است. برای بهره مندی کامل از مطالب این درس و دیگر مطالب وب سایت میدان آزادی لازم است به عنوان کاربر ویژه ثبت نام کنید. با انجام این کار، شما به خانواده بزرگ میدان آزادی می پیوندید و از صدها مطلب تخصصی آن استفاده می کنید.

به منظور عضویت در وبسایت میدان آزادی بر روی گزینه زیر کلیک کنید.

ثبت نام

در صورتی که با وارد حساب کاربری خود شده اید جهت ارتقا عضویت خود به کاربر ویژه بر روی گزینه زیر کلیک کنید تا بتوانید سریعا عضویت خودتان را ارتقا دهید.

عضویت ویژه

دیدگاه شما چیست؟