با چاپ تقویم کسب درآمد کنید!

اهداف و انتظارات ما در این درس

انتظار ما از شما بعد از مطالعه این درس:

پس از مطالعه این درس، انتظار می رود که:

  • به این باور برسید که بدون سرمایه و یا با سرمایه ای اندک می توانید کارهای زیادی بکنید و پول های زیادی به دست آورید.
  • با کسب و کارهای فصلی آشنا شوید و هر سال با انجام به موقع مراحل کار، درآمد خوبی به دست آورید.

چاپ تقویم در نزدیکی عید نوروز

هر سال که نزدیک عید می شد، یکی از کارهای ثابت من چاپ تقویم برای کسب و کارها بود. کاری که هیچ وقت تاریخ انقضا نداشت، بازاریابی آن بسیار حالت چریکی بود و نیاز به هیچ سرمایه‌ اولیه‌ای نداشت. همچنین می‌توان در هر شهری به اجرا درآورد و درآمد بالایی را در زمان و ریسک کم، از بازار کسب کرد.

برای انجام این کار و  کسب درآمد از آن، نیاز به استفاده از هیچ مکانی مثل مغازه یا دفتر ندارید و به همین دلیل هزینه کار بسیار پایین است. این‌ مزیت‌ رقابتی‌ است که شما در مقایسه با رقبا دارید. در این بخش آن را به صورت کامل توضیح می­ دهم تا شما نیز اهمیت مسلح بودن به چند روش کسب درآمد فصلی را درک کنید.

چرا چاپ تقویم برای بسیاری از کسب و کارها باید مهم باشد؟

مهم‌ترین دلیلی که اصناف را بسیار علاقه‌مند به چاپ تقویم می‌کند، قدرت دیده شدن و در چشم بودن تقویم نسبت به دیگر ابزارهای تبلیغاتی است. تقریباً هیچ ابزار تبلیغاتی دیگری را نمی‌توان یافت که همانند تقویم، شماره‌ تماس یک کسب‌وکار را برای یک سال جلوی چشم مشتری‌های خود قرار دهد! ذکر این مقدمه به وضوح نشان می‌دهد که چاپ تقویم برای بسیاری از کسب‌ و کارها همچون رستوران‌ها و آژانس‌ها بسیار مهم تر از اهدای یک هدیه تبلیغاتی دیگر همچون خودکار است؛ زیرا که بقای آنها در جلوی چشم بودن کسب‌وکارشان است.

 

 

فقط 4 قدم تا شروع درآمد عالی

محدودیت در دسترسی کامل به این درس

دوست گرامی

ما حدس می زنیم مطالعه این درس، در زندگی و کسب و کار شما، تاثیر بسیاری داشته باشد.
این درس برای کاربران ویژه وب سایت میدان آزادی درنظر گرفته شده است. برای بهره مندی کامل از مطالب این درس و دیگر مطالب وب سایت میدان آزادی لازم است به عنوان کاربر ویژه ثبت نام کنید. با انجام این کار، شما به خانواده بزرگ میدان آزادی می پیوندید و از صدها مطلب تخصصی آن استفاده می کنید.

به منظور عضویت در وبسایت میدان آزادی بر روی گزینه زیر کلیک کنید.

ثبت نام

در صورتی که با وارد حساب کاربری خود شده اید جهت ارتقا عضویت خود به کاربر ویژه بر روی گزینه زیر کلیک کنید تا بتوانید سریعا عضویت خودتان را ارتقا دهید.

عضویت ویژه

ترتیب پیشنهادی ما برای کسب درآمد

دیدگاه شما چیست؟