کسب درآمد با برگزاری مراسم های مهم

اهداف و انتظارات ما در این درس

انتظار ما از شما بعد از مطالعه این درس:

پس از مطالعه این درس، انتظار می رود که:

  • به این باور برسید که بدون سرمایه و یا با سرمایه ای اندک می توانید کارهای زیادی بکنید و پول های زیادی به دست آورید.
  • با کسب تجربه در این شغل، ماهیانه بیشتر از 10 میلیون تومان کسب درآمد کنید.

یک شغل پردرآمد

روزی در میان مشاوره­ هایم، مراجعه­ کننده­ ای داشتم که شغل او برگزاری مراسمات مختلف بود. هنگام برخورد با این فرد، به یاد یکی از دوستان نزدیکم افتادم که هنگام آشنایی، شغل خودش را همین کار اعلام کرده بود و بسیار هم از آن تعریف میکرد. در حین مشاوره از فرد خواستم تا از کار خودش، سختی ­ها و حتی درآمدش تعریف کند تا بیشتر آن را بشناسم و با چالش ­ها و مزیت­ هایش آشنا شوم. بسیار لذت بخش بود!

آن مراجعه­ کننده در حال حاضر یکی از دوستان خوب من است که با آموزش ­هایم تبدیل به اولین آموزش دهنده این کار در سطح کشور شده است. در این قسمت می­­ خواهم درباره راه اندازی این شغل توضیح بدهم. برای راه اندازی این شغل به سرمایه اندکی نیاز است اما در نهایت درآمد بالایی را نتیجه می دهد.

چگونه مراسمات مختلف برگزار کنید؟

محدودیت در دسترسی کامل به این درس

دوست گرامی

ما حدس می زنیم مطالعه این درس، در زندگی و کسب و کار شما، تاثیر بسیاری داشته باشد.
این درس برای کاربران ویژه وب سایت میدان آزادی درنظر گرفته شده است. برای بهره مندی کامل از مطالب این درس و دیگر مطالب وب سایت میدان آزادی لازم است به عنوان کاربر ویژه ثبت نام کنید. با انجام این کار، شما به خانواده بزرگ میدان آزادی می پیوندید و از صدها مطلب تخصصی آن استفاده می کنید.

به منظور عضویت در وبسایت میدان آزادی بر روی گزینه زیر کلیک کنید.

ثبت نام

در صورتی که با وارد حساب کاربری خود شده اید جهت ارتقا عضویت خود به کاربر ویژه بر روی گزینه زیر کلیک کنید تا بتوانید سریعا عضویت خودتان را ارتقا دهید.

عضویت ویژه

ترتیب پیشنهادی ما برای کسب درآمد

دیدگاه شما چیست؟