مشاوره در شبکه های اجتماعی

اهداف و انتظارات ما در این درس

انتظار ما از شما بعد از مطالعه این درس:

پس از مطالعه این درس، انتظار می رود که:

  • با روش lمشاوره در شبکه های اجتماعی تلگرام آشنا شوید.
  • توانایی های خود را مشاوره را بالا ببرید.
  • از طریق مشاوره و فروش ایده، به صورت میلیونی کسب درآمد کنید.

مشاوره در شبکه های اجتماعی

اولین بار که قدرت کسب درآمد از مشاوره را متوجه شدم، در یکی از کانال­ های تلگرامی رقیبم بود که درآمدش از طریق مشاوره دادن می­ گذشت. مدیر آن کانال تلگرامی پسر جوانی بود که مدام تصاویری از ماشین­ های گران­قیمت و موفقیت ­هایش می­ گذاشت و شیوه کلی درآمدش از مشاوره و فروش ایده بود. بارها خواست تا با من ارتباط بگیرد و با هم دیدار داشته باشیم تا این­که موافقت کردم و در اولین دیدار، به این نتیجه رسیدیم تا اولین سمینار مشترکمان را با یکدیگر برگزار کنیم.

او در همان دیدار اول برایم از میزان درآمد صنعت مشاوره و حرفه­ اش گفت تا او را بیشتر درک کنم و در صورت لزوم من نیز مشاوره دادن بپردازم. با صحبت ­های او، در حال حاضر من نیز مشاوره می­دهم و نگاه تحقیر آمیز قبل را به کسب درآمد از مشاوره ندارم و این شیوه کسب درآمد را با قدرت در این­جا توضیح داده و پیشنهاد می­ کنم.

چگونه با دادن مشاوره کسب درآمد نمایید؟

محدودیت در دسترسی کامل به این درس

دوست گرامی

ما حدس می زنیم مطالعه این درس، در زندگی و کسب و کار شما، تاثیر بسیاری داشته باشد.
این درس برای کاربران ویژه وب سایت میدان آزادی درنظر گرفته شده است. برای بهره مندی کامل از مطالب این درس و دیگر مطالب وب سایت میدان آزادی لازم است به عنوان کاربر ویژه ثبت نام کنید. با انجام این کار، شما به خانواده بزرگ میدان آزادی می پیوندید و از صدها مطلب تخصصی آن استفاده می کنید.

به منظور عضویت در وبسایت میدان آزادی بر روی گزینه زیر کلیک کنید.

ثبت نام

در صورتی که با وارد حساب کاربری خود شده اید جهت ارتقا عضویت خود به کاربر ویژه بر روی گزینه زیر کلیک کنید تا بتوانید سریعا عضویت خودتان را ارتقا دهید.

عضویت ویژه

ترتیب پیشنهادی ما برای کسب درآمد

دیدگاه شما چیست؟