برگزاری «دوره آموزشی» در شبکه های اجتماعی

اهداف و انتظارات ما در این درس

انتظار ما از شما بعد از مطالعه این درس:

پس از مطالعه این درس، انتظار می رود که:

  • با مزایای دوره های مجازی آشنا شوید.
  • توانایی خود را در برگزاری دوره های مجازی بررسی کنید.
  • با روش های برگزاری دوره در شبکه های مجازی آشنا شوید.
  • با برگزاری دوره های مجازی به درآمدهای فوق العاده دست پیدا کنید.

دوره های مجازی

هر چه جلوتر می­ رویم، آموزش ­های بیشتر به سمت مجازی شدن پیش می ­روند و اگر در گذشته برای دریافت آموزش ­های حرفه ­ای نیاز بود تا حتماً به کلان­ شهرها سفر می­ کردید، در حال حاضر با آموزش ­های مجازی این نیاز کمتر احساس می­ شود. همچنین اگر توجه کنید، هر روز کلاس ­های بیشتری هستند که به سمت مجازی شدن پیش می­ روند و رضایت شرکت کنندگان از این آموزش ­ها نیز بالا است. به عنوان مثال من در گذشته برای شرکت در بسیاری از کلاس ­ها مجبور بودم مسافت ­های زیادی را طی کنم تا چیزهایی را فرابگیرم و حتی به یاد دارم برای شرکت در یک کلاس کسب­و کار تا استانبول ترکیه نیز سفر کردم!

 

شاید به جرأت بتوان گفت که محتویات مطرح شده در بسیاری از کلاس ­های حضوری را می­ توان به آسانی به صورت مجازی برگزار نمود و هم افراد بیشتری را در کلاس ­ها شرکت داد و هم مطالب بیشتری را به افراد منتقل نمود.

 

برگزاری کلاس ­های آموزشی در اپلیکیشن­ هایی همانند «تلگرام»

محدودیت در دسترسی کامل به این درس

دوست گرامی

ما حدس می زنیم مطالعه این درس، در زندگی و کسب و کار شما، تاثیر بسیاری داشته باشد.
این درس برای کاربران ویژه وب سایت میدان آزادی درنظر گرفته شده است. برای بهره مندی کامل از مطالب این درس و دیگر مطالب وب سایت میدان آزادی لازم است به عنوان کاربر ویژه ثبت نام کنید. با انجام این کار، شما به خانواده بزرگ میدان آزادی می پیوندید و از صدها مطلب تخصصی آن استفاده می کنید.

به منظور عضویت در وبسایت میدان آزادی بر روی گزینه زیر کلیک کنید.

ثبت نام

در صورتی که با وارد حساب کاربری خود شده اید جهت ارتقا عضویت خود به کاربر ویژه بر روی گزینه زیر کلیک کنید تا بتوانید سریعا عضویت خودتان را ارتقا دهید.

عضویت ویژه

ترتیب پیشنهادی ما برای کسب درآمد

دیدگاه شما چیست؟