فروش «محصولات دیجیتالی» از طریق اینترنت

اهداف و انتظارات ما در این درس

انتظار ما از شما بعد از مطالعه این درس:

پس از مطالعه این درس، انتظار می رود که:

  • با روش های کسب درآمد از طریق فروش محصولات دیجیتال آشنا شوید.
  • محصولات دیجیتال مناسب تهیه کنید و آنها را به فروش برسانید
  • درآمد فعال و غیرفعال فوق العاده ای کسب کنید.

زمانی که در حال تحقیق بر روی انواع روش های کسب درآمد با قدرت پولسازی بالا بودم و بر روی کسب و کارهای اینترنتی مطالعه می کردم، روش های مختلفی را مورد واکاوی انجام دادم و به لحاظ قدرت پولسازی پالایش نمودم. از میان همه آن روش ­ها، یک روش کسب درآمد بیشتر از دیگر روش ها نظرم را به خودش جلب نمود. این روش، روش کسب درآمد از فروش محصولات دیجیتالی بود.

محصولات دیجیتالی به محصولاتی گفته می­ شود که شکل فیزیکی نداشته و فقط با لوازمی همچون موبایل، سیستم ­های کامپیوتری و .. قابل استفاده و اجرا هستند. نمونه ­ای از این محصولات، کتاب الکترونیکی، کتاب صوتی، ویدئو، صوت، متن و .. می­ باشد.

 

کسب درآمد از فروش محصولات دیجیتال، در واقع همان فروش اطلاعات است و این اطلاعات می‌تواند در حوزه‌های مختلف همچون کسب‌ و کار، بازاریابی، آموزش دروس مدارس و دانشگاه ها، آموزش یک حرفه‌ خاص و غیره باشد. اطلاعات تولیدی شما در مورد هر موضوعی که باشد، مطمئناً مخاطبان خاص خود را خواهد داشت و با یک استراتژی مناسب می‌توانید از فروش آنها به درآمدهای بالایی برسید.

 

برای آن‌که از طریق فروش محصولات دیجیتال به سود بسیار زیادی برسید، ‌می توانید در سه شکل تولید محتوا نمایید:

محدودیت در دسترسی کامل به این درس

دوست گرامی

ما حدس می زنیم مطالعه این درس، در زندگی و کسب و کار شما، تاثیر بسیاری داشته باشد.
این درس برای کاربران ویژه وب سایت میدان آزادی درنظر گرفته شده است. برای بهره مندی کامل از مطالب این درس و دیگر مطالب وب سایت میدان آزادی لازم است به عنوان کاربر ویژه ثبت نام کنید. با انجام این کار، شما به خانواده بزرگ میدان آزادی می پیوندید و از صدها مطلب تخصصی آن استفاده می کنید.

به منظور عضویت در وبسایت میدان آزادی بر روی گزینه زیر کلیک کنید.

ثبت نام

در صورتی که با وارد حساب کاربری خود شده اید جهت ارتقا عضویت خود به کاربر ویژه بر روی گزینه زیر کلیک کنید تا بتوانید سریعا عضویت خودتان را ارتقا دهید.

عضویت ویژه

ترتیب پیشنهادی ما برای کسب درآمد

دیدگاه شما چیست؟