فروش مستقیم صنایع دستی به «خارج از کشور»

اهداف و انتظارات ما در این درس

انتظار ما از شما بعد از مطالعه این درس:

پس از مطالعه این درس، انتظار می رود که:

  • با نحوه ساخت یک فروشگاه بین المللی آشنا می شوید.
  • نحوه ارسال محصول به خارج از کشور را می آموزید.

اولین بار که فکر ارسال لوازم دستی به کشورهای خارجی نظرم را جلب کرد، در دفتر یکی از اساتید موفقیت ایران بود که یک آینه بزرگ و تماماً چرم به رنگ قهوه ­ای تیره، گوشه اتاقش گذاشته بود. در هنگام تعریف از زیبایی آینه، صحبت از صادرات آن لوازم دستی به خارج از ایران و سود عجیب و چند صد میلیونی محصول به میان آمد. برایم این موضوع آن­قدر جالب بود تا حدی که با مسئول ارتباط با هنرمندان سازمان میراث فرهنگی ارتباط برقرار کردم و موضوع برایم کاملا باز شد.

 

در حال حاضر کشور ایران را می‌توان یکی از بهترین کشورها برای صادرات دست‌سازه‌ها به تمام دنیا دانست. این موضوع به دو دلیل است:

1- ارزش پول ملی ایران بسیار پایین‌تر از دیگر کشورهای توسعه‌یافته بوده و این موضوع بحث صادرات و فروش جنس به دیگر کشورها را بسیار توجیه‌پذیر کرده.

2- هر گوشه از کشور پهناور ایران به دلیل گوناگونی و فرهنگ غنی و منحصر بفرد خود دارای مجموعه‌ای از لوازم، صنایع و لباس‌های مخصوص خود است که می‌تواند در بحث صادرات بسیار موفق ظاهر شوند.

 

امّا در این قسمت می­ خواهم تا روشی در رابطه با موضوعی که شاید بسیاری از فعالان حوزه‌ هنری با آن آشنایی نداشته باشند، معرفی کنم و  آن، روش‌ معرفی، فروش و ارسال محصولات خود در سطح جهانی است.

 

 

چگونه محصولات دستساز خود را در سطح جهانی معرفی و به فروش برسانید؟!

محدودیت در دسترسی کامل به این درس

دوست گرامی

ما حدس می زنیم مطالعه این درس، در زندگی و کسب و کار شما، تاثیر بسیاری داشته باشد.
این درس برای کاربران ویژه وب سایت میدان آزادی درنظر گرفته شده است. برای بهره مندی کامل از مطالب این درس و دیگر مطالب وب سایت میدان آزادی لازم است به عنوان کاربر ویژه ثبت نام کنید. با انجام این کار، شما به خانواده بزرگ میدان آزادی می پیوندید و از صدها مطلب تخصصی آن استفاده می کنید.

به منظور عضویت در وبسایت میدان آزادی بر روی گزینه زیر کلیک کنید.

ثبت نام

در صورتی که با وارد حساب کاربری خود شده اید جهت ارتقا عضویت خود به کاربر ویژه بر روی گزینه زیر کلیک کنید تا بتوانید سریعا عضویت خودتان را ارتقا دهید.

عضویت ویژه

ترتیب پیشنهادی ما برای کسب درآمد

2 دیدگاه برای ” فروش مستقیم صنایع دستی به «خارج از کشور» “

دسترسی به دیدگاه های این درس برای شما محدود شده است.