در منزل بسازید، در اینترنت بفروشید

اهداف و انتظارات ما در این درس

انتظار ما از شما بعد از مطالعه این درس:

پس از مطالعه این درس، انتظار می رود که:

  • با چاپ سیلک آشنا شوید.
  • با استفاده از وب سایت های معرفی شده یک مهارت مناسب را یاد بگیرید.
  • یک کسب و کار خانگی راه اندازی کنید و با استفاده از وب سایت های معرفی شده، محصول خود را بفروشید.

محصولات دست‌ساز خانگی بخشی از کارآفرینی است که امروزه به دلیل کمترین نیاز به سرمایه مالی و تخصصی، نیروی انسانی و همچنین توجه به حفظ محیط زیست، توجه زیادی به آن می‌شود. ارزان بودن قیمت تمام شده محصول، خلاقانه بودن و همچنین ارتباط احساسی که این نوع از محصولات با مشتری برقرار می‌کنند از شاخصه‌هایی است که کسب درآمد از طریق کارآفرینی در منزل یا دست‌سازها را توجیه‌پذیر کرده است.

اما از شاخصه‌های مهم‌ کسب درآمد از طریق دست‌سازها یا همان صنایع دستی، موضوع معرفی و فروش آنها است. یک هنرمند هر چقدر هم در ساخت محصولی مهارت داشته باشد ولی در معرفی محصول خود به بازار ناتوان باشد، نمی‌تواند به درآمد بالایی برسد. طرف مقابل آن نیز هنرمندی است که با مهارت متوسط ولی قدرت فروش بالا، به درآمد بالایی از دست‌سازهای خود می‌رسد.

با توجه به این موضوع که ابزارهای معرفی یک محصول خانگی، چقدر برای هنرمند مهم و حیاتی است، در این قسمت وب سایت‌هایی معرفی می‌شود که دقیقا به منظور معرفی صنایع دستی هنرمندان ایجاد شده اند. این صنایع دستی می­ توانند غذاهای خانگی و یا هر چیز دیگری باشد که شما قادر به تولید آن هستید . این قسمت را با دقت بخوانید، زیرا احتمالا روزی به اطلاعات آن نیاز خواهید داشت.

 

 

بازار خانگی دات کام

محدودیت در دسترسی کامل به این درس

دوست گرامی

ما حدس می زنیم مطالعه این درس، در زندگی و کسب و کار شما، تاثیر بسیاری داشته باشد.
این درس برای کاربران ویژه وب سایت میدان آزادی درنظر گرفته شده است. برای بهره مندی کامل از مطالب این درس و دیگر مطالب وب سایت میدان آزادی لازم است به عنوان کاربر ویژه ثبت نام کنید. با انجام این کار، شما به خانواده بزرگ میدان آزادی می پیوندید و از صدها مطلب تخصصی آن استفاده می کنید.

به منظور عضویت در وبسایت میدان آزادی بر روی گزینه زیر کلیک کنید.

ثبت نام

در صورتی که با وارد حساب کاربری خود شده اید جهت ارتقا عضویت خود به کاربر ویژه بر روی گزینه زیر کلیک کنید تا بتوانید سریعا عضویت خودتان را ارتقا دهید.

عضویت ویژه

ترتیب پیشنهادی ما برای کسب درآمد

دیدگاه شما چیست؟