«اوراق تبلیغاتی» را پخش کنید و پول درآورید!

اهداف و انتظارات ما در این درس

انتظار ما از شما بعد از مطالعه این درس:

پس از مطالعه این درس، انتظار می رود که

  • شما اهمیت سیستم سازی در کسب کار را فرابگیرید.
  • به این باور برسید که بدون سرمایه می توانید کارهای زیادی بکنید که پول های زیادی ببدست آورید
  • بتوانید با سفارش گرفتن اوراق تبلیغاتی ماهیانه چندین میلیون تومان در ماه درآمد داشته باشید.

توزیع اوراق تبلیغاتی

توزیع اوراق تبلیغاتی یکی از کارهای پردرآمدی است که در شهرهای مختلف قابل انجام است و اجرای آن به هیچ‌گونه سرمایه‌ای نیاز ندارد، زیرا این مشتریان هستند که تمام سرمایه اولیه مورد نیاز را به شما پرداخت می‌کنند! اوراق تبلیغاتی شامل تراکت، برچسب، کاتالوگ، کارت ویزیت و … می‌شود. امّا آنچه در این نوشتار بیشتر مورد نظر است، تراکت است. رستوران‌ها، پیک‌ها، آژانس‌ها، کارواش‌ها، فرش‌شویی‌ها و تمامی کسب و کارهایی که به طور انبوه با مردم در تعامل هستند، می‌توانند مشتریان شما باشند. در این مدل از کسب درآمد، مغازه‌داران و صاحبان مشاغل، طبق قراردادی که با شما می‌بندند، وظیفه‌ چاپ و پخش اوراق تبلیغاتی خود را به شما می‌سپارند. در ادامه، روال انجام کار توضیح داده شده و پیشنهاداتی برای مشتری‌یابی ارائه شده است.

 

 

فقط 3 قدم تا شروع درامد عالی!

1- افرادی را پیدا کنید که وظیفه‌ پخش تراکت‌ها را بر عهده داشته باشند. غالباً شیوه‌ پرداخت ساعتی بهترین حالت پرداخت است. نکته مهم در انتخاب این افراد، مهم نبودن خصوصیات شخص پخش‌کننده است! آنها می‌توانند هر شرایط سنی و جسمی داشته باشند و به کسب درآمد از این طریق بپردازند.

2- تراکت‌هایی که کسب و کار شما (توزیع اوراق تبلیغاتی) را توضیح می‌دهند، در بازار و محل‌های پررفت‌وآمد توزیع کنید. این تراکت‌ها ‌باید توضیح دهند شما چه کاری انجام می‌دهید و قیمت‌های‌تان چگونه است. کار شما طراحی و پخش تراکت­ های تبلیغاتی کسب و کارها است.

محدودیت در دسترسی کامل به این درس

دوست گرامی

ما حدس می زنیم مطالعه این درس، در زندگی و کسب و کار شما، تاثیر بسیاری داشته باشد.
این درس برای کاربران ویژه وب سایت میدان آزادی درنظر گرفته شده است. برای بهره مندی کامل از مطالب این درس و دیگر مطالب وب سایت میدان آزادی لازم است به عنوان کاربر ویژه ثبت نام کنید. با انجام این کار، شما به خانواده بزرگ میدان آزادی می پیوندید و از صدها مطلب تخصصی آن استفاده می کنید.

به منظور عضویت در وبسایت میدان آزادی بر روی گزینه زیر کلیک کنید.

ثبت نام

در صورتی که با وارد حساب کاربری خود شده اید جهت ارتقا عضویت خود به کاربر ویژه بر روی گزینه زیر کلیک کنید تا بتوانید سریعا عضویت خودتان را ارتقا دهید.

عضویت ویژه

ترتیب پیشنهادی ما برای کسب درآمد

2 دیدگاه برای ” «اوراق تبلیغاتی» را پخش کنید و پول درآورید! “

دسترسی به دیدگاه های این درس برای شما محدود شده است.