داده های مختلف رو جمع آوری کن و بفروش!!!

اهداف و انتظارات ما در این درس

انتظار ما از شما بعد از مطالعه این درس:

پس از مطالعه این درس، انتظار می رود که

  • شما اهمیت سیستم سازی در کسب کار را فرابگیرید.
  • به این باور برسید که بدون سرمایه می توانید کارهای زیادی بکنید که پول های زیادی ببدست آورید
  • بتوانید با فروش دیتا ماهیانه بیشتر از 10 میلیون تومان درآمد داشته باشید.

حمع آوری داده های مختلف

اینترنت فضایی با مطالب بسیار متنوع به حجم بینهایت است. این حجم بسیار از اطلاعات و داده‌های رایگان می‌تواند فرصتی فوق‌العاده باشد تا افرادی با جمع‌آوری مطالب و داده‌هایی خاص، مجموعه‌ای ارزشمند برای فروش ایجاد کنند.

اگر به اینترنت با سرعت بالا دسترسی دارید، می‌توانید با جمع‌آوری فروش مجموعه‌هایی با موضوعات مشخص و قانونی، کسب درآمد کرده، سود زیاد در زمانی کوتاه و بدون هیچ سرمایه‌ای به دست آورید. نمونه‌هایی از این مجموعه‌ها عبارتند از: کلکسیونی از آهنگ‌های قدیمی، مجموعه‌های آموزشی ورزش‌های مختلف، مجموعه‌ کلیپ در دسته‌بندی‌های مختلف، مجموعه آهنگ‌های اپرا، مجموعه تصاویر خلاقانه برای تبلیغات، مجموعه کتاب‌های الکترونیکی، مجموعه نرم‌افزار و …. .

در چند سال اخیر، افراد بسیاری توانسته‌اند با جمع‌آوری داده‌هایی خاص و ارائه‌ آنها به ‌صورت یک مجموعه، به سودهای بسیار باور نکردنی دست یابند. این داده‌ها می‌توانند به هر یک از شکل‌های برنامه، اپلیکیشن، ویدیو و صوت باشند. همچنین شیوه‌ فروش محصول نیز به هر یک از شکل‌های فیزیکی و دیجیتالی ممکن است. فروش فیزیکی به معنای فروش به ‌صورت سی‌دی یا دی‌وی‌دی و منظور از فروش دیجیتالی یعنی فروش اطلاعات‌تان به ‌صورت فایل‌های دانلودی است. این محتویات می‌توانند مضامین آموزشی، تفریحی و سرگرم‌کننده یا موضوعاتی پرطرفدار باشند.

 

 

 فقط 2 قدم تا شروع درامد عالی

محدودیت در دسترسی کامل به این درس

دوست گرامی

ما حدس می زنیم مطالعه این درس، در زندگی و کسب و کار شما، تاثیر بسیاری داشته باشد.
این درس برای کاربران ویژه وب سایت میدان آزادی درنظر گرفته شده است. برای بهره مندی کامل از مطالب این درس و دیگر مطالب وب سایت میدان آزادی لازم است به عنوان کاربر ویژه ثبت نام کنید. با انجام این کار، شما به خانواده بزرگ میدان آزادی می پیوندید و از صدها مطلب تخصصی آن استفاده می کنید.

به منظور عضویت در وبسایت میدان آزادی بر روی گزینه زیر کلیک کنید.

ثبت نام

در صورتی که با وارد حساب کاربری خود شده اید جهت ارتقا عضویت خود به کاربر ویژه بر روی گزینه زیر کلیک کنید تا بتوانید سریعا عضویت خودتان را ارتقا دهید.

عضویت ویژه

ترتیب پیشنهادی ما برای کسب درآمد

دیدگاه شما چیست؟