با «چاپ سیلک» کسب درآمد کنید

اهداف و انتظارات ما در این درس

انتظار ما از شما بعد از مطالعه این درس:

پس از مطالعه این درس، انتظار می رود که:

  • با چاپ سیلک آشنا شوید.
  • با راه اندازی این کسب و کار، به یک درآمد فوق العاده دست یابید.

یکی دیگر از مشاغلی که در عین سادگی و قیمت فوق‌العاده ارزان می‌تواند با کسب درآمد بدون سرمایه اولیه بسیار درآمدزا باشد، چاپ سیلک است. چاپ سیلک در واقع به روشی اطلاق می‌شود که برای چاپ تصاویر روی اشیا به کار می‌رود.

در حقیقت روی هر چیزی می‌توان چاپ سیلک زد، سی‌دی، نوار کاست، نوار ویدئو، بشقاب، صفحه ساعت و آیینه، خودکار، سرامیک، جاسوئیچی، تی‌شرت و هر چیزی که بتوان روی آن پارچه‌ای را پهن کرد. زمان کمی برای چاپ سیلک مورد نیاز است و از این جهت می‌توان سود این کار را متناسب با سفارش کاری که گرفته می‌شود، دانست. همچنین برای انجام این کار نیازی به داشتن محلی برای کسب و در نتیجه هزینه‌های جاری و دادن مالیات نیست. این شغل را می‌توان در منزل هم انجام داد. عمده هزینه‌ راه‌اندازی این کار مربوط به خرید دستگاه چاپ سیلک و پس از آن هزینه‌ هر چاپ سیلک کمتر از 10 تومان خواهد بود. از ویژگی­ های چاپ سیلک، آسان بودن آن، نیاز نداشتن به تخصص و دانش خاص و همچنین نیاز به زمان کم است.

برای چاپ سیلک چه مراحلی را باید طی کنید؟

مراحل چاپ سیلک بسیار ساده و بدون دردسر است. در کادر زیر مراحل کار به صورت خلاصه ذکر شده است. لازم به ذکر است که فیلم های بسیار زیادی جهت آموزش چاپ سیلک، در اینترنت موجود می باشد.

محدودیت در دسترسی کامل به این درس

دوست گرامی

ما حدس می زنیم مطالعه این درس، در زندگی و کسب و کار شما، تاثیر بسیاری داشته باشد.
این درس برای کاربران ویژه وب سایت میدان آزادی درنظر گرفته شده است. برای بهره مندی کامل از مطالب این درس و دیگر مطالب وب سایت میدان آزادی لازم است به عنوان کاربر ویژه ثبت نام کنید. با انجام این کار، شما به خانواده بزرگ میدان آزادی می پیوندید و از صدها مطلب تخصصی آن استفاده می کنید.

به منظور عضویت در وبسایت میدان آزادی بر روی گزینه زیر کلیک کنید.

ثبت نام

در صورتی که با وارد حساب کاربری خود شده اید جهت ارتقا عضویت خود به کاربر ویژه بر روی گزینه زیر کلیک کنید تا بتوانید سریعا عضویت خودتان را ارتقا دهید.

عضویت ویژه

ترتیب پیشنهادی ما برای کسب درآمد

دیدگاه شما چیست؟