فروش «محصولات دیجیتال» بدون داشتن وب سایت!

اهداف و انتظارات ما در این درس

انتظار ما از شما بعد از مطالعه این درس:

پس از مطالعه این درس، انتظار می رود که:

  • روش های فروش محصولات دیجیتال بدون داشتن وب سایت را به صورت گام به گام فرا بگیرید.

در قسمت­ های قبل توضیح داده شد که یکی از پربازده­ ترین محصولات برای فروش در شبکه­ های اجتماعی، محصولاتی است که فرمت دیجیتالی داشته و بتوان در هر لحظه­ ای آن­ها را فروخت و پول خالصی به دست آورد. اما برای این مورد لازم است تا شما حداقل یک وب سایت داشته و یا شیوه­ های تبلیغ نویسی را فرابگیرید.

از آن جهت که شاید شما موقعیت ایجاد یک وب سایت را نداشته باشید و از طرفی نیز بخواهید تا از فروش محصولات دیجیتال درآمد داشته باشید، این بخش را برای شما آماده کردم.

وب سایت های فروش فایل

در قسمت های قبل به بیان روش ­های کسب درآمد از اینترنت پرداختیم و  گفته شد که نمونه­ ای از وب سایت­ ها به شکلی هستند که شما می­ توانید با عضویت در آن­ها، در کمتر از نیم ساعت، یک وب سایت فروش فایل مختص به خودتان دریافت کنید، سپس فایل­ های خودتان و یا حتی فایل­ های کسانی که اجازه همکاری در فروش به فایل­ هایشان داده ­اند را در فروشگاه فروش فایل خودتان قرار دهید و به آسانی و بدون دانش برنامه نویسی یا بدون داشتن وب سایت، وارد حرفه فروش محصولات و فایل­ های دیجیتال بشوید.

فقط 4 قدم تا شروع درامد عالی

1- فایلی منحصربه‌فرد و مشتری‌پسند برای فروش ایجاد و یا انتخاب کنید.

2- به وب سایت‌های فروش فایل رفته و محصول خود را همراه با قیمت آن، بارگذاری کنید. همچنین اگر فایلی برای فروش ندارید، می‌توانید از سیستم همکاری در فروش استفاده کنید.

3- لینک فایل‌های قیمت‌گذاری شده را همراه با توضیحات مشتری‌پسند، در صفحات و شبکه‌های اجتماعی خود قرار دهید.

4- لینک محصول خود را به ‌صورت مستمر در شبکه‌ای اجتماعی انتشار دهید.

این شیوه از کسب درآمد را حتماً و حتماً امتحان و به دیگران نیز پیشنهاد دهید.

محدودیت در دسترسی کامل به این درس

دوست گرامی

ما حدس می زنیم مطالعه این درس، در زندگی و کسب و کار شما، تاثیر بسیاری داشته باشد.
این درس برای کاربران ویژه وب سایت میدان آزادی درنظر گرفته شده است. برای بهره مندی کامل از مطالب این درس و دیگر مطالب وب سایت میدان آزادی لازم است به عنوان کاربر ویژه ثبت نام کنید. با انجام این کار، شما به خانواده بزرگ میدان آزادی می پیوندید و از صدها مطلب تخصصی آن استفاده می کنید.

به منظور عضویت در وبسایت میدان آزادی بر روی گزینه زیر کلیک کنید.

ثبت نام

در صورتی که با وارد حساب کاربری خود شده اید جهت ارتقا عضویت خود به کاربر ویژه بر روی گزینه زیر کلیک کنید تا بتوانید سریعا عضویت خودتان را ارتقا دهید.

عضویت ویژه

ترتیب پیشنهادی ما برای کسب درآمد

دیدگاه شما چیست؟