«فروش محصول» در شبکه های اجتماعی

اهداف و انتظارات ما در این درس

انتظار ما از شما بعد از مطالعه این درس:

پس از مطالعه این درس، انتظار می رود که:

  • با محصولات قابل فروش در شبکه های مجازی آشنا شوید.
  • یک یا چند محصول مناسب ایجاد کنید.
  • در شبکه های مجازی عضو شوید و یک پیج/کانال قدرتمند ایجاد کنید.
  • با فروش محصولات خود در شبکه های مجازی به درآمدهای فعال و غیرفعال میلیونی برسید.

فروش محصول

در این شیوه از کسب درآمد، شما به وسیله شبکه ­های اجتماعی، دقیقاً همانند دنیای واقعی با معرفی و فروش یک محصول به دیگران کسب درآمد می­ کنید. شبکه های اجتماعی پتانسیل بسیار بالایی برای دیده شدن دارند و به همین جهت اگر فردی از من بپرسد که آیا یک مغازه در بهترین نقطه شهر بزند و یا یک صفحه اجتماعی برای فروش محصولات ایجاد نماید، به احتمال قوی به آن فرد توصیه می ­کنم که یک صفحه اجتماعی همانند کانال تلگرامی یا پیج اینستاگرامی ایجاد نموده و در آن اقدام به فروش محصول نماید.

انواع محصولات

تاکنون من به بالای 5000 نفر درباره کسب درآمد از شبکه های اجتماعی مشاوره داده ام و دقیقاً می ­دانم که بیشترین درآمد شبکه های اجتماعی با فروش محصولات به دیگران است. محصولاتی که شما به دیگران خواهید فروخت می تواند شکل ­های گوناگونی داشته باشد که در ادامه  بیشتر این موضوع باز می کنم.

محدودیت در دسترسی کامل به این درس

دوست گرامی

ما حدس می زنیم مطالعه این درس، در زندگی و کسب و کار شما، تاثیر بسیاری داشته باشد.
این درس برای کاربران ویژه وب سایت میدان آزادی درنظر گرفته شده است. برای بهره مندی کامل از مطالب این درس و دیگر مطالب وب سایت میدان آزادی لازم است به عنوان کاربر ویژه ثبت نام کنید. با انجام این کار، شما به خانواده بزرگ میدان آزادی می پیوندید و از صدها مطلب تخصصی آن استفاده می کنید.

به منظور عضویت در وبسایت میدان آزادی بر روی گزینه زیر کلیک کنید.

ثبت نام

در صورتی که با وارد حساب کاربری خود شده اید جهت ارتقا عضویت خود به کاربر ویژه بر روی گزینه زیر کلیک کنید تا بتوانید سریعا عضویت خودتان را ارتقا دهید.

عضویت ویژه

ترتیب پیشنهادی ما برای کسب درآمد

دیدگاه شما چیست؟