کسب درآمد از طریق ساخت «اپلیکیشن موبایل»

اهداف و انتظارات ما در این درس

انتظار ما از شما بعد از مطالعه این درس:

پس از مطالعه این درس، انتظار می رود که:

  • با روش های ساخت اپلیکیشن آشنا شوید.
  • با استفاده از روش های مختلف ارائه شده، یک اپلیکیشن بسازید و از آن کسب درآمد کنید.

ساخت اپلیکیشن موبایل

هر چه جلوتر می ­رویم، فضای مجازی گسترش پیدا کرده و قدرت خودش را روز به روز بیشتر افزایش می­ دهد. ابتدا صفحات وب یا همان اینترنت بود که قدرت کسب درآمد خودش را به دنیا نشان داد و پس از آن شبکه های اجتماعی و هر چه جلوتر می­ رویم، این اپلیکیشن ها هستند که رشد فزاینده ­ای می یابند و سهم بالایی از درآمدهای مجازی را از آن خود می کنند. در واقع، دوران حاضر برای افرادی همانند من، مسجل است که باید کسب و کار خود را روی اپلیکیشن ­های موبایل گسترش دهیم و شدت این گسترش دادن می ­بایست بسیار بیشتر از فعالیت­ هایمان در شبکه های اجتماعی و صفحات وب باشد.

اگر بخواهید فقط نمونه بسیار آسانی از درآمدهای خوب حاصل از ایجاد و فروش اپلیکیشن­ های موبایلی را ببینید، کافی­ست، همین الان اپلیکیشن کافه بازار را در گوشی هوشمند خود اجرا کنید و به جستجو در میان اپلیکیشن‌های پرفروش هفته بپردازید تا با صدها اپلیکیشن که درآمدهایی از ده تا صد میلیون تومان داشته‌اند، آشنا شوید. اگر با خود فکر می‌کنید که تولید اپلیکیشن‌هایی که بتواند این چنین درآمدهایی را برای شما به ارمغان بیاورد، کار خیلی سخت و زمان‌بری است، سخت در اشتباهید! در ادامه شرح داده می‌شود که برای رسیدن به این درآمدها، چه مسیری را باید طی کنید و چگونه با هر میزان سواد کامپیوتری که دارید، اپلیکیشن آندروید درست کنید.

 

 

محدودیت در دسترسی کامل به این درس

دوست گرامی

ما حدس می زنیم مطالعه این درس، در زندگی و کسب و کار شما، تاثیر بسیاری داشته باشد.
این درس برای کاربران ویژه وب سایت میدان آزادی درنظر گرفته شده است. برای بهره مندی کامل از مطالب این درس و دیگر مطالب وب سایت میدان آزادی لازم است به عنوان کاربر ویژه ثبت نام کنید. با انجام این کار، شما به خانواده بزرگ میدان آزادی می پیوندید و از صدها مطلب تخصصی آن استفاده می کنید.

به منظور عضویت در وبسایت میدان آزادی بر روی گزینه زیر کلیک کنید.

ثبت نام

در صورتی که با وارد حساب کاربری خود شده اید جهت ارتقا عضویت خود به کاربر ویژه بر روی گزینه زیر کلیک کنید تا بتوانید سریعا عضویت خودتان را ارتقا دهید.

عضویت ویژه

ترتیب پیشنهادی ما برای کسب درآمد

دیدگاه شما چیست؟