سفارش مُهر بگیرید و میلیونی درآمد داشته باشید!

اهداف و انتظارات ما در این درس

انتظار ما از شما بعد از مطالعه این درس:

پس از مطالعه این درس، انتظار می رود که:

  • به این باور برسید که بدون سرمایه و یا با سرمایه ای اندک می توانید کارهای زیادی بکنید و پول های زیادی به دست آورید.
  • به کار بازاریابی مهر و ساخت مهر بپردازید و ماهیانه چندین میلیون تومان کسب درآمد کنید.

همیشه راهی وجود دارد

تقریبا همه انسان ها در زمان های خاصی از زندگی شان، به لحاظ مالی، سختی هایی را تجربه کرده اند، اما نکته مهم این است که در این سختی ها راهی بیابند و نه این که کم بیاورند و تسلیم شرایط سخت شوند. تقریباً در یکی از همین زمستان های کاری، من هم درگیر سرما شدم. موتورم را دزدیدند و دقیقاً در همان زمان، که می بایست تا 2 روز دیگر سفری به تهران می داشتم، لب تابم سوخت. نه پولی و نه ابزاری داشتم که بتوانم با کمک آن ها پول به دست بیاورم. به مدت یک روز شرایط سختی حاکم شد و مجبور شدم فکر کنم تا متوجه بشوم باید چه کاری برای این شرایط سخت انجام دهم.

پیاده در خیابان شروع به راه رفتن کردم و به این معما فکر می کردم. که چه کاری می تواند تنها ظرف 2 روز، جداقل 200 هزار تومان وارد جیبم کند و به هیچ وسیله نقلیه ای یا ابزار کاری هم نیاز نداشته باشد. پس از کمی فکر کردن، خیلی سریع متوجه شدم که چه کاری باید انجام دهم.

یکی از کانون های تبلیغاتی که در مدت فعالیتم، همکاری نزدیکی با آن ها داشتم کار مهرسازی هم انجام می داد. دقیقاً خاطرم نیست اما فکر می کنم اولین بار او پیشنهاد داده بود تا برای مهر هم بازاریابی کنم. قبلاً این پیشنهاد را جدی نگرفته بودم اما در آن زمان معادلات بازی تغییر کرده بود و پاسخ آن شرایط سخت، بازاریابی مُهر بود. بنابراین به سرعت به سراغ همان کانون تبلیغاتی رفتم و قیمت سفارش هر مهری که برایش بیاورم را خواستم. او گفت که هر مهر را برای من 2 هزار تومان می سازد و قیمتی که من می توانم به مشتری هایم بدهم، 7 هزار تومان به بالاست. این یک پیشنهاد عالی بود!

در مدت 2 روز توانستم 200 هزار تومان کار کنم و هزینه لازم برای سفر را فراهم کنم. لازم به ذکر است که 200 هزار تومان در آن زمان، تقریباً مساوی یا بیشتر از 900 هزار تومان اکنون است. این پول در 2 روز و بدون هیچ سرمایه یا ابزار کاری به دست آمد. در ادامه به صورت کامل با این شیوه کسب درآمد عالی آشنا خواهید شد. همچنین برای توضیح روش های بازاریابی، تراکت هایی که در آن زمان استفاده کردم را نیز در این بخش می ­گذارم تا بتوانم موضوع را به صورت کامل شرح دهم.

کسب درآمد سریع و عالی با ساخت مُهر

محدودیت در دسترسی کامل به این درس

دوست گرامی

ما حدس می زنیم مطالعه این درس، در زندگی و کسب و کار شما، تاثیر بسیاری داشته باشد.
این درس برای کاربران ویژه وب سایت میدان آزادی درنظر گرفته شده است. برای بهره مندی کامل از مطالب این درس و دیگر مطالب وب سایت میدان آزادی لازم است به عنوان کاربر ویژه ثبت نام کنید. با انجام این کار، شما به خانواده بزرگ میدان آزادی می پیوندید و از صدها مطلب تخصصی آن استفاده می کنید.

به منظور عضویت در وبسایت میدان آزادی بر روی گزینه زیر کلیک کنید.

ثبت نام

در صورتی که با وارد حساب کاربری خود شده اید جهت ارتقا عضویت خود به کاربر ویژه بر روی گزینه زیر کلیک کنید تا بتوانید سریعا عضویت خودتان را ارتقا دهید.

عضویت ویژه

ترتیب پیشنهادی ما برای کسب درآمد

دیدگاه شما چیست؟