از سایت «ترجمه ایران»، سفارش کار بگیرید!

اهداف و انتظارات ما در این درس

انتظار ما از شما بعد از مطالعه این درس:

پس از مطالعه این درس، انتظار می رود که:

  • شما اهمیت سیستم سازی در کسب کار را فرابگیرید.
  • به این باور برسید که بدون سرمایه می توانید کارهای زیادی بکنید که پول های زیادی ببدست آورید
  • بتوانید با ‘گرفتن سفارش ترجمه ماهیانه چند میلیون تومان درآمد داشته باشید و نیز سطح زبان خود را بالا ببرید.

داستان ترجمه

احتمالاً بسیاری از دانشجوها و افرادی که دوران دانشگاه را گذارنده و یا هنوز دانشجو هستند، کسب درآمد از طریق ترجمه را یا تجربه و یا به آن فکر کرده‌اند. همین­ جا بهتر است یک نکته طلایی برایتان بگویم تا با آویزه قرار دادن آن، همیشه و در هر راهی که هستید، در مسیر ثروت باشید:

به هر لذت و آموزشی که به آن مشغولید، طعمی از کسب درآمد هم بدهید …

به عنوان مثال فرض کنید شما می­ خواهید مهارت زبان خارجه خودتان را قوی کنید. یک راه این است که هر روزی متونی را ترجمه کنید و هیچ منفعت مالی نداشته باشید و راه دیگر این است که سفارش ترجمه بگیرید و با عشق و دقت بیشتری هم ترجمه کنید و در عین حال که مهارت ترجمه متون خارجه خودتان را بالا می ­برید، کسب درآمد هم کنید.

تقریباً ایده کسب درآمد از هر چیزی که قصد قوی تر نمودن آن در زندگی را داریم، در دوره دانشجویی به ذهنم خطور کرد و هر وقت از آن پیروی کردم، نتایج بسیار فوق­ ­العاده ای گرفتم. یکی از آن کارها، زمانی بود که برای افزایش قدرت زبان خودم اقدام به گرفتن سفارش ترجمه نمودم و کارت ویزیت برچسبی پایین را در تمام دانشگاه پخش نمودم تا افراد با من تماس بگیرند و سفارش ­­هایشان را به من بدهند.

 

 

متن بالا یکی از جذاب­ترین تبلیغ­ هایی بود که تا آن زمان چاپ نموده و اقدام به پخش آن کردم و نتیجه آن، سفارش های زیادی بود که گرفتم و با یک تیم 10 نفره که عمدتاً از دوستانم بودند، شروع به ترجمه سفارش ­ها نموده و هم پول­سازی کردیم و هم سطح زبان خودمان را ارتقا دادیم.

محدودیت در دسترسی کامل به این درس

دوست گرامی

ما حدس می زنیم مطالعه این درس، در زندگی و کسب و کار شما، تاثیر بسیاری داشته باشد.
این درس برای کاربران ویژه وب سایت میدان آزادی درنظر گرفته شده است. برای بهره مندی کامل از مطالب این درس و دیگر مطالب وب سایت میدان آزادی لازم است به عنوان کاربر ویژه ثبت نام کنید. با انجام این کار، شما به خانواده بزرگ میدان آزادی می پیوندید و از صدها مطلب تخصصی آن استفاده می کنید.

به منظور عضویت در وبسایت میدان آزادی بر روی گزینه زیر کلیک کنید.

ثبت نام

در صورتی که با وارد حساب کاربری خود شده اید جهت ارتقا عضویت خود به کاربر ویژه بر روی گزینه زیر کلیک کنید تا بتوانید سریعا عضویت خودتان را ارتقا دهید.

عضویت ویژه

ترتیب پیشنهادی ما برای کسب درآمد

دیدگاه شما چیست؟