کسب درآمد با «تدریس خصوصی»

اهداف و انتظارات ما در این درس

انتظار ما از شما بعد از مطالعه این درس:

پس از مطالعه این درس، انتظار می رود که:

  • به این باور برسید که بدون سرمایه می توانید کارهای زیادی بکنید که پول های زیادی به دست آورید.
  • بر اساس توانمندی های خود، تدریس خصوصی را شروع کنید و ماهیانه چندین میلیون تومان درآمد داشته باشید.

تدریس خصوصی

تدریس خصوصی یکی از شغل‌هایی است که در سال‌های اخیر، افراد بسیاری از طریق آن به درآمدهای خوبی رسیده اند. حتی در حال حاضر جوانانی هستند که بدون آن‌که شغل اصلی آنها معلمی باشد، از این حرفه درآمدهای میلیونی به‌دست می‌آورند. شاید باورش سخت باشد، امّا شما نیز می‌توانید به این درآمد برسید. امتحان کنید و مطمئن باشید از این تلاش لذت خواهید برد.

لازم به ذکر است تدریس خصوصی تنها شامل درس های مدرسه و دانشگاه نمی‌شود. تدریس خصوصی موسیقی و نرم‌افزارهای تخصصی نیز از گزینه‌هایی هستند که می‌توانید با توجه به توانمندی‌های خود، برای تدریس خصوصی انتخاب کنید. یکی از ویژگی‌های مثبت این شغل، نیاز نداشتن به سرمایه مالی اولیه است. همچنین این شغل را می‌توان به ‌عنوان یک کار پاره‌وقت و یا تمام وقت انتخاب کرد.

چگونه شروع کنید؟

برای شروع، یک برگه بردارید و بدون توجه به میزان تسلط خود، لیست تمام چیزهایی را که می‌توانید تدریس کنید، بنویسید. حال جدولی همانند جدول پایین بکشید. ستون اول این جدول را به مهارت‌ها و علایق خودتان برای تدریس و سطر اول را به ویژگی‌های قابل امتیازدهی نظیر میزان تسلط، اندازه جامعه هدف (تعداد متقاضی برای این تدریس) و … اختصاص دهید.

محدودیت در دسترسی کامل به این درس

دوست گرامی

ما حدس می زنیم مطالعه این درس، در زندگی و کسب و کار شما، تاثیر بسیاری داشته باشد.
این درس برای کاربران ویژه وب سایت میدان آزادی درنظر گرفته شده است. برای بهره مندی کامل از مطالب این درس و دیگر مطالب وب سایت میدان آزادی لازم است به عنوان کاربر ویژه ثبت نام کنید. با انجام این کار، شما به خانواده بزرگ میدان آزادی می پیوندید و از صدها مطلب تخصصی آن استفاده می کنید.

به منظور عضویت در وبسایت میدان آزادی بر روی گزینه زیر کلیک کنید.

ثبت نام

در صورتی که با وارد حساب کاربری خود شده اید جهت ارتقا عضویت خود به کاربر ویژه بر روی گزینه زیر کلیک کنید تا بتوانید سریعا عضویت خودتان را ارتقا دهید.

عضویت ویژه

ترتیب پیشنهادی ما برای کسب درآمد

دیدگاه شما چیست؟