تایپ!!!

اهداف و انتظارات ما در این درس

انتظار ما از شما بعد از مطالعه این درس:

پس از مطالعه این درس، انتظار می رود که:

  • شما اهمیت سیستم سازی در کسب کار را فرابگیرید.
  • به این باور برسید که بدون سرمایه می توانید کارهای زیادی بکنید که پول های زیادی ببدست آورید
  • بتوانید با ‘گرفتن سفارش تایپ ماهیانه چند میلیون تومان درآمد داشته باشید.

ماجرای تایپ!

به یاد دارم هنگامی که در مقطع لیسانس درس می­ خواندم؛ دوستی داشتم که اگرچه وضعیت مالی بدی نداشت، اما هیچ­وقت نتوانسته بود خودش پول بیاورد. او در آن بازه زمانی در یک خانه دانشجویی در کنار 6 نفر دیگر زندگی می­ کرد و چون من علاقه زیادی به سر زدن به دوستان خودم در شرایط گوناگون داشتم، به خانه دانشجویی آن­ها نیز گاه ­گاهی سر می ­زدم و در یکی از همان روزها با امیر در رابطه با موارد مالی هم صحبت شدیم. او به من گفت که نمی­ تواند پول درآورد و فکر می­ کرد پول درآوردن کار خیلی سختی است. پیشنهاد دادم برای شروع، فردا به چند مغازه خدمات کامپیوتری­ برود و با آن­ها صحبت کند تا در ازای انجام سفارش تایپ دستمزد بگیرد. او این ­کار را انجام داد و من لذت و اشتیاق او که توانسته بود اولین پول­ حاصل کارکرد خودش را ببیند، هیچ وقت فراموش نمی­ کنم. در حال حاضر که سال­ ها از آن موضوع و استارت می­ گذرد. امیر توانسته فرد موفقی در کار سنگ شود و موفقیت­ های بسیار جالبی به دست آورد اما هم او و هم من می ­دانیم که استارت ذهن پولساز او، با گرفتن پیشنهاد تایپ از خدمات کامپیوتری­ ها بود.

تایپ کردن شغل و منبع درآمد متوسطی است که اگر اصول آن را ندانید، مشکلاتی همچون کمر درد، مچ درد، کم سو شدن چشم و … از عوارض آن است که پس از مدت زیادی، کسانی که در حالت نامناسب تایپ می‌کنند، به آن دچار می شوند. من نیز گاه گاهی که در حال تایپ کتاب­ ها و تجربیاتم هستم، این احساس­ را تجربه می­ کنم اما شاید وجود همین مشکلات باشد که افراد بسیاری این شغل را به ‌عنوان منبع کسب درآمد با سرمایه‌ صفر انتخاب نمی‌کنند.

در این بخش قصد ندارم به این موضوع بپردازم که آیا تایپ کردن یک منبع کسب درآمد برای شما خواهد بود یا خیر، بلکه ترفندهایی را آموزش می­ دهم که در صورت مسلط بودن به آن­ها، هر شخصی می ­تواند به درآمدهای بسیار عالی و خوبی با شغل تایپ برسد.

 

 

سفارش‌هایی که به تایپیست داده می‌شود، چه فرمت­ هایی دارند؟

محدودیت در دسترسی کامل به این درس

دوست گرامی

ما حدس می زنیم مطالعه این درس، در زندگی و کسب و کار شما، تاثیر بسیاری داشته باشد.
این درس برای کاربران ویژه وب سایت میدان آزادی درنظر گرفته شده است. برای بهره مندی کامل از مطالب این درس و دیگر مطالب وب سایت میدان آزادی لازم است به عنوان کاربر ویژه ثبت نام کنید. با انجام این کار، شما به خانواده بزرگ میدان آزادی می پیوندید و از صدها مطلب تخصصی آن استفاده می کنید.

به منظور عضویت در وبسایت میدان آزادی بر روی گزینه زیر کلیک کنید.

ثبت نام

در صورتی که با وارد حساب کاربری خود شده اید جهت ارتقا عضویت خود به کاربر ویژه بر روی گزینه زیر کلیک کنید تا بتوانید سریعا عضویت خودتان را ارتقا دهید.

عضویت ویژه

ترتیب پیشنهادی ما برای کسب درآمد

دیدگاه شما چیست؟