فایل های بی مصرفتان را برای فروش بگذارید!

اهداف و انتظارات ما در این درس

انتظار ما از شما بعد از مطالعه این درس:

پس از مطالعه این درس، انتظار می رود که:

  • با انواع روش های گفته شده فایل های مورد نظر خود را جمع آوری کنید.
  • در وب سایت های مربوطه، فایل های خود را به فروش برسانید و یک منبع درآمد غیرفعال مطمئن برای خود ایجاد کنید.

فروش فایل یکی از روش­ های اینترنتی است که هر شخصی به آسانی می ­تواند از آن کسب درآمد کند. همه ما فایل ­های بسیار زیادی در لب­تاب، کامپیوتر و یا تلفن همراه خود داریم که به سادگی می ­توانند به منابع درآمد خوبی تبدیل شوند. شاید اگر همین نکات ساده را می ­توانستیم به دیگران بیاموزیم، هیچ فردی به دلیل صرفاً پول، سراغ شغل هایی که دوست ندارد نمی ­رفت و می­ توانست لذت های بسیار زیادی را تجربه کند.

 

از گذشته تا به امروز، سه گام برای ثروتمند شدن لازم بوده و با طی کردن آن­ها، هر شخصی می­ تواند ثروتمند شود. این سه گام عبارتند از:

1- سعی کنید برای خودتان درآمد غیرفعال ماهیانه (درآمدی که نیاز به کار کردن ندارد) ایجاد کنید.

2- درآمد ماهیانه خودتان را اهرم نموده و سرمایه گذاری های بزرگتری انجام دهید.

3- سرمایه گذاری ها و درآمدهایتان را مدیریت کنید تا در کمتر از چند سال، به یک ثروتمند واقعی تبدیل شوید.

 

در دنیایی که عصر اطلاعات نام گرفته و همه ما، هزاران فایل و داده در پیرامون خودمان داریم، یکی از آسان‌ترین و بهترین راه‌های کسب درآمد اینترنتی، به فروش گذاشتن همان فایل­ ها است. در این روش شما فایل را آماده کرده و آن را در وب سایت‌های فروش فایل با قیمتی مشخص قرار می‌دهید. فایل‌های انتخابی شما می‌توانند شامل هر موضوعی و با هر فرمتی باشند. نمونه‌هایی از انواع فایل‌هایی که می‌توانید برای فروش انتخاب کنید عبارتند از:

محدودیت در دسترسی کامل به این درس

دوست گرامی

ما حدس می زنیم مطالعه این درس، در زندگی و کسب و کار شما، تاثیر بسیاری داشته باشد.
این درس برای کاربران ویژه وب سایت میدان آزادی درنظر گرفته شده است. برای بهره مندی کامل از مطالب این درس و دیگر مطالب وب سایت میدان آزادی لازم است به عنوان کاربر ویژه ثبت نام کنید. با انجام این کار، شما به خانواده بزرگ میدان آزادی می پیوندید و از صدها مطلب تخصصی آن استفاده می کنید.

به منظور عضویت در وبسایت میدان آزادی بر روی گزینه زیر کلیک کنید.

ثبت نام

در صورتی که با وارد حساب کاربری خود شده اید جهت ارتقا عضویت خود به کاربر ویژه بر روی گزینه زیر کلیک کنید تا بتوانید سریعا عضویت خودتان را ارتقا دهید.

عضویت ویژه

ترتیب پیشنهادی ما برای کسب درآمد

دیدگاه شما چیست؟