وب سایت طراحی کنید و کلی پول درآورید!!!

اهداف و انتظارات ما در این درس

انتظار ما از شما بعد از مطالعه این درس:

پس از مطالعه این درس، انتظار می رود که:

  • به این آگاهی برسید که راه اندازی وب سایت کار چندان دشواری نیست.
  • با استفاده از یکی از راه های گفته شده، یک وب سایت راه اندازی نمایید.
  • با راه اندازی وب سایت برای دیگران، کسب درآمد کنید.

طراحی وب سایت

هنگامی که محصول آموزش کسب درآمد از تلگرام را عرضه کردم با افراد بسیار آشنا شدم که بعدها هر کدام­ توانستند به افراد موفقی در حوزه وب تبدیل شوند. دلیل آشنایی من با آن افراد، موضوع پشتیبانی برای آن محصول بود. یکی از افرادی که آن محصول را تهیه کرد و پس از مشاوره­ های اولیه ­ای من توانست به سرعت مراحل ترقی را طی نماید، پسر جوانی متولد سال 1371 و اهل کرمانشاه بود. او از همان ابتدا که آن محصول را تهیه نمود با من ارتباط و مشاوره گرفت و پس از طراحی یک وب سایت، محصول تولید شده توسط خود را به فروش رساند و کم کم کارش را تا حدی گسترش داد که با هنرمندان سینما عکس می­ گرفت و مشارکت می ­نمود!

یکی از فعالیت­ هایی که او به دامنه فعالیت­ هایش اضافه کرد و توانست پول­ های بسیار زیادی به دست آورد، طراحی وب سایت­ های وردپرسی برای افرادی است که هیچ آشنایی با روش ­های طراحی وب سایت ندارند اما همیشه آرزوی دارند یک وب سایت اختصاصی داشته باشند. به عبارتی کاری که او انجام داد و توانست پول­ های بیشتر از حالت عادی درآورد، ایجاد یک وب سایت وردپرسی به کمک قالب­ های آماده بود که به وفور، در اینترنت وجود دارند! او  برای طراحی هر وب سایت مبالغ زیادی دریافت می کرد در حالی که هیچ هزینه­ ای برایش نداشت.

 

 

به سادگی می‌توانید متوجه شوید که اگر شما نیز طراحی وب سایت بدانید، می‌توانید درآمد زیادی از این طریق کسب کنید؛ هر روز که می‌گذرد تعداد افرادی که دوست دارند مدیر یک وب سایت باشند، بیشتر می‌شود. افراد غالباً علاقمند به داشتن وب سایتی شخصی برای بیان افکار و علاقه‌مندی‌ها، رزومه و یا در صدد راه اندازی یک وب سایت تجاری مانند یک فروشگاه اینترنتی هستند. امروزه تقریباً تمامی شرکت‌های فعال و یا حتی غیرفعال نیز نیازمند وب سایتی برای ارائه خدمات و یا محصولات و همچنین ارتباط با مشتریان خود هستند.

 

آنچه اکثریت مردم در رابطه با طراحی یک وب سایت در ذهن خود دارند، کاری بسیار تخصصی و نیازمند به دانش برنامه نویسی بالا است. شاید این موضوع درگذشته صحت داشته، اما در حال حاضر راه اندازیوب سایت، دیگر همچون گذشته کاری بسیار مشکل و تخصصی نیست. شما می‌توانید انواع روش‌های طراحی سایت را (بدون نوشتن حتی یک خط برنامه‌نویسی) در دوره حاضر مطالعه کنید.

محدودیت در دسترسی کامل به این درس

دوست گرامی

ما حدس می زنیم مطالعه این درس، در زندگی و کسب و کار شما، تاثیر بسیاری داشته باشد.
این درس برای کاربران ویژه وب سایت میدان آزادی درنظر گرفته شده است. برای بهره مندی کامل از مطالب این درس و دیگر مطالب وب سایت میدان آزادی لازم است به عنوان کاربر ویژه ثبت نام کنید. با انجام این کار، شما به خانواده بزرگ میدان آزادی می پیوندید و از صدها مطلب تخصصی آن استفاده می کنید.

به منظور عضویت در وبسایت میدان آزادی بر روی گزینه زیر کلیک کنید.

ثبت نام

در صورتی که با وارد حساب کاربری خود شده اید جهت ارتقا عضویت خود به کاربر ویژه بر روی گزینه زیر کلیک کنید تا بتوانید سریعا عضویت خودتان را ارتقا دهید.

عضویت ویژه

ترتیب پیشنهادی ما برای کسب درآمد

دیدگاه شما چیست؟