کتاب بنویسید…

اهداف و انتظارات ما در این درس

انتظار ما از شما بعد از مطالعه این درس:

پس از مطالعه این درس، انتظار می رود که:

  • با تکنیک 108 سوال، در عرض یک ماه، اولین کتاب خود را بنویسید.
  • با استفاده از روش های فروش کتاب، کسب درآمد کنید.

چقدر به نویسندگی آشنایی دارید و از تکنیک­ های نوشتن مطلع هستید؟ و آیا تاکنون نوشتن را تجربه کرده اید؟ شاید با خواندن این سؤال، فکرهای متعددی در ذهنتان شکل بگیرد که ناشی از شرایط محیطی است که تا امروز در آن بوده ­اید. سوالاتی مانند این که نوشتن کتاب سخت است و حوصله می­ خواهد و یا اصلاً پیرامون چه موضوعی بنویسید و … .

احازه دهید از یک واقعیت مهم پرده بردارم. من هم هیچ­وقت فکر آن را نمی­کردم که روزی یکی از کارهایم نویسندگی شود و مرا در مجامع علمی و یا دورهمی ­ها با عنوان نویسنده بشناسند. به یاد دارم یک بار زمانی که می ­خواستم در بانک حسابی باز کنم، متصدی شعبه از من پرسید شغل شما چیست و من گفتم نویسنده. و صاحب شعبه برای مدتی چیزی ننوشت و گویی عنوان شغلی شنیده که تا آن زمان، به عنوان یک شغل نشنیده بود!!!

به شخصه خودم نمی­ دانم که از چه زمانی بود که به خواندن کتاب علاقمند شده بودم و از چه زمانی روزانه چند ساعت و یا بیشتر کتاب می ­خواندم اما از آن جهت که ناب ­ترین اطلاعات را همیشه از کتاب­ها می گرفتم، کتاب همیشه برای من مقدس بوده است.

اولین کتاب من، کتاب درآمدهای رویایی بدون سرمایه بود که به محض اتمام دوران سربازی، از نیمه­ های سال 94 شروع به نوشتن آن کردم و ظرف بازه­ ای 6 ماهه توانستم آن را به انتها برسانم. امروز پس از مدت­ ها از انتشار چاپ کتاب اولم، می خواهم به صورت کامل در رابطه با دلایل نوشتن کتاب، میزان درآمد ناشی از آن، مشکلات و معضلات نویسنده و همه چیزهایی که به عنوان یک نویسنده احتمالاً درگیر شوید بنویسم.

 آیا نوشتن کتاب سخت است؟

محدودیت در دسترسی کامل به این درس

دوست گرامی

ما حدس می زنیم مطالعه این درس، در زندگی و کسب و کار شما، تاثیر بسیاری داشته باشد.
این درس برای کاربران ویژه وب سایت میدان آزادی درنظر گرفته شده است. برای بهره مندی کامل از مطالب این درس و دیگر مطالب وب سایت میدان آزادی لازم است به عنوان کاربر ویژه ثبت نام کنید. با انجام این کار، شما به خانواده بزرگ میدان آزادی می پیوندید و از صدها مطلب تخصصی آن استفاده می کنید.

به منظور عضویت در وبسایت میدان آزادی بر روی گزینه زیر کلیک کنید.

ثبت نام

در صورتی که با وارد حساب کاربری خود شده اید جهت ارتقا عضویت خود به کاربر ویژه بر روی گزینه زیر کلیک کنید تا بتوانید سریعا عضویت خودتان را ارتقا دهید.

عضویت ویژه

ترتیب پیشنهادی ما برای کسب درآمد

دیدگاه شما چیست؟